Súťaž o macramé s @luska.design

Rate this post

Drahí priatelia,

s šikovnou @luska.design , ktorá tvorí lapače snov, dúhy a iné pletené ľúbezné dekorácie, sme sa dohodli na súťaži, ktorá bude trvať od 29.01.2021 do 05.02.2021 na Instagramovom účte @hellovali.

Podmienky súťaže sú

Sledovať @luska.design

Sledovať @hellovali

Like na súťažnú fotografiu

Označenie 2 priateľov do komentáru, ktorým by sa dekorácia páčila + napísať, ktorú výhru by ste si vybrali ( dievčenský lapač snov alebo farebnú pletenú dúhu )

Zdieľanie fotografie a označenie @luska.design a @hellovali vo svojom príbehu na Instagrame

Všetky podmienky súťaže budú napísané aj pod súťažnou fotografiou na mojom Instagrame. Už mi len zostáva popriať vám veľa šťastia pri súťažení o krásne a originálne dekorácie.

Kto je a čo robí @luska.design ?

“Volám sa Lucia a som mamina dvoch malých chlapcov – Oliverka 2 roky a Arturka, ktorý má práve zajtra 2 mesiace.

S výrobou macramé, dúh a lapačov snov som začala asi pred rokom a pol na materskej “dovolenke”, kedy nám Oli konečne dovolil spávať viac ako 4 hodiny. Trošku podrástol, takže nevyžadoval neustálu pozornosť.


Na začiatku to boli len darčeky pre kamarátky a rodinu. Išlo vyslovene len o doplnky do detských izieb, čo v mojej tvorbe stále prevažuje. Dnes robím aj macramé náušnice a mnoho lapačov snov končí ako dekorácia v obývačkách či spálňach dospelých.


Robím to skôr ako hobby, veľké zisky za tým nehľadajte. No veľmi ma to baví a vidím, že sa pomaličky posúvam. Mám stále veľa vecí, o ktoré chcem rozšíriť svoje portfólio…

Niekde som kedysi čítala, že dobrý predajca by sa mal ku každému zákazníkovi správať tak, akoby bol jeho jediný a výrobok vyrobiť tak, akoby si ho chcel on sám kúpiť. Na tieto slová stále myslím aj ja.

Výrobky od šikovnej @luska.design si môžete pozrieť a zakúpiť aj cez jej instagramový profil. V prípade záujmu ju neváhajte kontaktovať v správe.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.